JH
€ 90 - 140
's-Hertogenbosch

Woordvoerder, persvoorlichter en communicatie adviseur met ervaring in corporate en bestuurlijke omgeving

Hoe kan de professional o.a. worden ingezet?
Door mijn jarenlange ervaring als journalist heb ik een goed gevoel voor nieuwswaarde. Als persvoorlichter vertaal ik nieuws, campagnes en verhalen naar aansprekende persberichten en begeleid ik media aanvragen. Als woordvoerder vertaal ik de juiste boodschap naar media en doelgroepen. Ook geef ik mediatrainingen want van een goede mediatraining heb je onmiddellijk profijt. Het vergroot je zelfvertrouwen en je voelt je sterker voor een tv-camera en in een vraaggesprek met een journalist. Als communicatie adviseur maak ik bedrijven, projecten en plannen zichtbaar voor de doelgroep.
Laat meer zien
Communicatie & Public Relations Social & Online Marketing Marketing Consultancy Marketing (Eind) Redactie / journalistiek

Interesse in dit profiel?

Bekijk het volledige profiel met een gratis company account

Werkervaring, opleiding, competenties en aanbevelingen zijn zichtbaar zodra je bent ingelogd. Een company account aanmaken is gratis en kost een minuut.

Ben je zelf interim professional? Bekijk wat Planet Interim voor jou doet